Zespół

Największą siłą i zasobem Fundacji są Ludzie.

Każda osoba działająca z nami zajmuje się tym całkowicie wolontaryjnie, poświęcając swoją energię, pomysły, wiedzę i czas prywatny by wspólnie nieść pomoc wspieranym przez nas dzieciom.

Z pomocą setek osób i przy niewielkim zasobie środków stworzyliśmy Fundację, która ma realny wpływ na sytuację wokół zdrowia psychicznego polskich dzieci. To ogromnie wzmacniające i wzruszające, że jest tak wiele osób gotowych z nami realizować tą trudną misję.

Zespół Fundacji tworzą zarówno stali współpracownicy, stażyści, wolontariusze jak i osoby, które poruszone misją Fundacji oferują nam swoją pomoc w różnych wąskich, ale potrzebnych dla działania organizacji specjalnościach.

Prezes Fundacji

prezes Fundacji

Olga Wasilewska

psycholog dzieci i młodzieży, założycielka fundacji

Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Psychologii UW, ze specjalnością psychologia kliniczna dziecka.

Swoje życie zawodowe od początku związała z pracą z najmłodszymi i walką o ich prawa, doświadczenie zdobywając pracą i stażami w instytucjach klinicznych, edukacyjnych oraz organizacjach wspierających dzieci wykluczane społecznie.

Olga stworzyła koncepcję Fundacji i od początku zarządza jej działalnością, prowadzi wykłady i szkolenia, nie tracąc przy tym kontaktu z dziećmi i rodzicami na rzecz których działa. Regularnie prowadzi warsztaty na oddziałach, co przynosi jej nieodmiennie radość i satysfakcję oraz stanowi inspirację do dalszych działań i diagnozy potrzeb w opiece nad najmłodszymi.

Prywatnie największą radość sprawia jej możliwość współdziałania z ludźmi oraz kreowania i realizowania różnych pomysłów, w tym celu spełnia się też jako programistka, fotografka, cukiernik i właścicielka wspaniałego rudego psa :)

Kontakt bezpośredni: oswasilewska@gmail.com